Basic Grammer

Basic Grammer

  • Ders Adeti 36
  • Eğitim Süresi 10
  • Sertifika Evet
  • Başlama Tarihi 27 Mart 2019
  • Bitiş Tarihi 30 Mart 2019
Canlı ve Kayıttan Derslerinizi canlı ve kayıttan izleyebilirsiniz. 1 TL

Basic Grammar Kursu

İngilizce eğitimi almaya yeni mi başladınız? Yoksa Temel İngilizce mi öğreniyorsunuz? Basic Grammar programımız, kısa ve net açıklamalar sunarak siz değerli kursiyerlerimize yardımcı olacak alıştırmalar içermektedir.

Temel cümle yapısı, artical kullanımı, isimler ve temel tenselerin aktarılacağı Basic Grammar eğitim programımızın sonunda hazırlık seviyesi Sömestr eğitimini daha kolay kavrayacak ve hazırlık sürecinde okuma alanlarında daha başarılı olmanız hedeflenmektedir.

 

 

Basit ve oldukça anlaşılabilir bir ders içeriği ile harmanlanmış ve zenginleştirilmiş Online Basic Grammar Kursu eğitimimiz, alanında uzman öğretmenler tarafından anlatılmakta olup, Grammar bilginizi en hızlı şekilde ileri seviyeye taşıyacaktır. Aynı zamanda Basic Grammar kursu, Online İngilizce Hazırlık Kursu seviyesine geçişte büyük kolaylık sağlayacaktır.

 

 

Akademik İngilizce Kursu programımızda kaynak kitaplar tarafımızca adresinize ücretsiz olarak gönderilecektir.
 

Eğitim Kullanım Süresi: 3 Ay

Online Grammar Kursu Eğitimine Kimler Katılabilir?

İngilizce alanında kendini geliştirmek isteyen ve temel seviyeden başlayacak olan tüm bireyler Online Basit Grammar kursuna katılım sağlayabilir.

İngilizce dil bilginizi geliştirmeye temel seviyeden başlıyorsanız eğer, Basic Grammar Online kurs paketimiz size kısa ve açık bilgiler aktaracak en verimli kurstur. Temel cümle yapısı, artical kullanımı, isimler ve temel tenselerin aktarılacağı bu eğitim paketinin sonunda hazırlık seviyesindeki Sömestr kursuna daha verimli başlayacaksınız.

 

Online Basic Grammer Kursu - Ders İçeriği

 

- Adjectives & Prespositions

- Adjectives ending in -ed and -ing

- Articles 1

- Articles 2

- Countable & Uncountable nouns 1

- Countable & Uncountable nouns 2

- Past Continuous Past Simple

- Question forms & subject/object questions

- Verbs followed by "ing" or by "to + infintive" 1